Skip to main content
Loading...

Blej Online Fustana: ne Kosove permes Internetit 


Blej Online Fustana


Fustanat jane nje produkt mjaft i kerkuar ne internet nga femrat shqipetare si nga Kosova ashtu edhe nga Shqiperia.

Natyrisht, fustanat qe mund te i gjendeni online jane te shumet dhe me dizajne dhe cmime shume te mira dhe te favorshme, gje qe e ben blerjen online permes internetit nje tendence ne rritje.

Nese ju duhet te dini se si duhet qe bleni online nga interneti atehere lexoni kete udhezues (guide) nga ne se si duhet qe ju te bleni nga interneti per te ju ardhur produktet ne Kosove apo ku do qe jeni ju.


Ky udhezues ju meson se si mund te bleni online te gjitha produktet si p.sh : veshje dhe rroba te ndryshme ekskluzive me porosi ku do qe jeni ne Kosove : Prishtine, Peje , Gjilan , Ferizaj , etj, prandaj blej online fustana ...


Verejtje:  Ne asnje menyre ne nuk shesim asnje produkt dhe nuk kemi lidhje me kompanite apo faqet e lartecekura per blerje online apo me ndonje institucione bankare ne Kosove apo nderkombetare, prandaj ne nuk japim pergjegjesi juridike e as morale, as per produktet e porositura nga ju,per cilesine apo sasine e tyre, e as per sherbimet bankare apo postare te shteteve perkatese !
Kjo eshte thjeshte nje udhezues (guide) se si duhet te beni blerje online nga Kosova.Postimi vazhdon nën reklamë ↓
Loading...
Per te blere fustana online permes internetit ne Kosove ju sugjerojme te klikoni kete link dhe gjeni fustana te ndryshem permes internetit.

Lexoni gjithashtu:  Blej Kepuce Online per Femra dhe Meshkuj

Ne do  publikojme ne kete faqe disa nga fustanat me te shitur dhe me te kerkuar ne internet, klikoni ne ata fustana qe ju pelqejne per me shume informata :


Fustana me menge ( krahe ) te gjate

Fustana te bukur 2015 - 2016Loading...
2. Blej Online Fustana/><span style=Produkt i Aliexpress - 2015 Fustan modern i ngushte mini dhe rastesor.  US $8.99

3.Blej Mini fustane me menge te gjataProdukt i Aliexpress - Modeli i 2015 per Vjeshtë dhe Dimër per Gratë, Femrat Mini Fustane modeli vintazh (stili u vjeter) me mëngë të gjata per zonja dhe zonjusha me jake V, me madhesi dhe ngjyra te ndryshme deri ne te madhesi te medha.  US $15.27

4.Blej Fustane Seksi me menge te gjataProdukt i Aliexpress - Model i vitit 2015 fustan seksi i bukur me qafë (jake) larte me menge (krahe) të gjatë dhe të shtrënguar  US $32.88


5. Fustana Solemn


Blej Fustana te gjate onlineProdukt i Aliexpress - Model i ri fustanave solemn te gjate per festa, te 2015 - se me qafe (jake) te larte te ngritur, fustane festiv, mbremjesh.  US $7.99
Blej Online Fustana

6. Fustana elegant te gjate

Fustane elegante me menge te gjata
US $25.98
Fustan me menge te gjata
US $17.99 - 19.99
Fustan i bukur dhe elegante ne shitje
US $28.99 - 35.99
Fustan shume i bukur i kerkuarFustan shume i bukur i kerkuar" Nje nder fustanat me te kerkuar te vitit 2017Nje nder fustanat me te kerkuar te vitit 2017Fustan i zi per partyFustan i zi per party— $34.00 (Zbritje 36%!)

Shitet nga D.M.Fashion


Fashion white / black party dress women sexy sleeveless lace crochet hollow out slim spaghetti strap bodycon dress Fabric: Lace + Spandex + Polyester style: Spaghetti strap, v neck, sleeveless, hollow, shell bodycon dress Color: Black, white Size: S, M, L, XL
34 USD InStock

Shitet nga Online Variety Store


Fabric : Mixed Cotton + Denim Colour : Dark Blue Size : M Measurement for M Length: 79 cm Shoulder width: 40 cm Bust: 92 cm Belly: 106 cm Sleeve Length: 53 cm
22.18 USD InStock

Shitet nga D.M.Fashion


Brand New Blue Dresses Casual Sneath Vestidos Solid O-Neck Women Dress Mid-Calf Three Quarter Outfits Dress Chiffon Autumn Gender:Women Waistline:Natural Decoration:Sashes Sleeve Style:Lantern Sleeve Pattern Type:Solid Style:Casual Material:Acrylic Season:Autumn Dresses Length:Mid-Calf Neckline:O-Neck Silhouette:Sheath Sleeve Length:Three Quarter Model Number:dresses M089 Color Style:Natural Color material:acrylic pattern type:solid gender:women style:casual sleeve length:three quarter silhouette:sheath neckline:o-neckw aistline:natural Fabric Type:Chiffon Size:S, M, L, XL, XXL Color:one color as on picture
33.2 USD InStock
Fustan Vjeshte MaxiFustan Vjeshte Maxi— $59.99 (Zbritje 40%!)

Shitet nga Gluckstore


-Material: Spandex Lace Polyester -Gender : Female -Type: Long Dress -Style : Sweet/Casual/Fashion/Party -Dresses Length: Long -Sleeve Length: Sleeveless -Season: Summer Autumn Winter Spring -Color : As the Picture -Size : S M L XL XXL -Accessories : Non -Net Weight : 0.27KG -Package : 1 Piece Dress
59.99 USD InStock
Fustan elegante per raste te ndryshmeFustan elegante per raste te ndryshme— $49.90 (Zbritje 26%!)

Shitet nga D.M.Fashion


Women's Plus Size Going out Street chic Chiffon Dress,Patchwork Round Neck Knee-length ½ Length Sleeve Nylon Summer Mid Rise Micro-elastic LB Occasion Plus Size, Going out Style Street chic Dresses Type Chiffon Gender Women's Neckline Round Neck Fabric Cotton,Nylon Pattern Patchwork Design Cut Out, Sequins Waistline Type Mid Rise Thickness Medium Elasticity Micro-elastic Look After Me Wash inside out Dress Length Knee-length Size S, M, L, XL, XXL, XXXL Color Purple, Black
49.9 USD InStock
Fustane i thjeshte pa menge
Fustane i thjeshte pa menge— $23.25 Shitet nga The Online Variety Store


Fabric : Mixed Cotton (Dress) and Chiffon (Top) Colour : Yellow Size : M, L The dress is stretchable and sleeveless (see picture). Measurement for M: Dress Length: 77 cm Dress Bust: 76 to 96 cm Dress Belly: 110 to 130 cm Top Length: 42 cm Top Shoulder: 34 cm Top Bust: 96 cm Top Sleeve: 38 cm Measurement for L: Dress Length: 80 cm Dress Bust: 80 to 98 cm Dress Belly: 112 to 132 cm Top Length: 42 cm Top Shoulder: 34 cm Top Bust: 100 cm Top Sleeve: 38 cm
23.25 USD InStock
Women's Beautiful Fashion Pencial DressFustan i bukur modern me stil— $27.00 (Zbritje 24%!)
Shitet nga D.M.Fashion


Women's Pencil Dress Slim Solid Strapless Collar Sexy Office Dresses Spring Autumn Base Dress Material:Cotton,Polyester Decoration:Pockets Sleeve Length:Full Clothing Length:Long Dresses Length:Mid-Calf Closure Type:None Material Composition:Polyester Gender:Women Color:Red,Black,Blue,Purple Size:S, M, L, XL, XXL
27 USD InStock
Fustane vere me luleFustane vere me lule— $28.50 (Zbritje 20%!)

Shitet nga Gluckstore


Brand Name:Preself Gender:Women Sleeve Style:Spaghetti Strap Model Number:41032 Dresses Length:Ankle-Length Season:Summer Sleeve Length(cm):Sleeveless Silhouette:Loose Material:Polyester,Spandex,Cotton Style:Beach Neckline:Square Collar Decoration:None Pattern Type:Print Waistline:Natural
28.5 USD InStock
Model i ri ne dy pjese per sezonen pranvere/vereModel i ri ne dy pjese per sezonen pranvere/vere— $34.00 (Zbritje 19%!)
Shitet nga D.M.Fashion


New Spring/Summer Women Dress Coat 2 Pieces 2016 Slim Edition Floral Printed Pleated Girl Fashion Dress + Coat Gender:Women Item Type:Dress Suits Dresses Length:Knee-Length Sleeve Length:Three Quarter Closure Type:Single Button Clothing Length:Short Material:Spandex,Cotton Material Composition:Polyester Cotton Decoration:Appliques Size:S, M, L, XL, XXL Color: one color as on pictures
34 USD InStock
Model elegant per sezonen vjeshte/dimer Model elegant per sezonen vjeshte/dimer — $47.50 (Zbritje 36%!)

Shitet nga D.M.Fashion


Preself Sexy Off-Shoulder Wrap Dress Women's Bodycon Dresses Slim Flare Sleeve Pleat Plus Size Party Knit Club Vestidos Summer Brand Name:Preself Gender:Women Neckline:Slash neck Sleeve Length(cm):Three Quarter Season:Summer Material:Polyester,knitting Cotton,Cotton,Mesh Pattern Type:Solid Dresses Length:Above Knee, Mini Sleeve Style:Flar Silhouette:Sheath Style:Novelty Decoration:None Waistline:Natural Occasion:Clubwear Style:Stretch, Bodycon Material:70% polyester, 30% cotton Exact Material:Spandex/Chiffon Length:Knee Length Sleeve Type:3/4 Sleeve Size Type:Plus Size Neckline:Off-shoulder Pattern:No Pattern Garment Care:Machine Washable Size:S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL Color:One color Black
47.5 USD InStock


Kjo faqe vazhdimisht do te rifreskohet me produkte te reja te kerkuara, prandaj ju sugjerojme ta vizitoni shpesh per te pare modelet e reja.


Verejtje:  Ne asnje menyre ne nuk kemi lidhje me kompanite apo faqet e lartecekura per blerje online apo me ndonje institucione bankare ne Kosove apo nderkombetare, prandaj ne nuk japim pergjegjesi juridike e as morale, as per produktet e porositura nga ju,per cilesine apo sasine e tyre, e as per sherbimet bankare apo postare te shteteve perkatese !Kjo eshte thjeshte nje udhezues (guide) se si duhet te beni blerje online nga Kosova.

Loading...

Produktet me te kerkuara

Blej Online Telefona: Ne Shitje me Cmim te Lire dhe Fantastike

Telefona me cmim te lire
Telefona ne Shitje ne Kosove: Blej Online me Cmime te Uleta dhe Fantastikeblej telefona online samsung, iphone etj.

Artikull i Sponzorizuar me permbajtje produktesh


Blej Online Kepuce : Per Femra dhe Meshkuj ne Kosove me Internet

Blej Online Kepuca
Kepucat jane nje produkt mjaft i kerkuar ne internet nga meshkujt dhe femrat shqipetare si nga Kosova ashtu edhe nga Shqiperia.Natyrisht, kepucat qe mund te i gjeni online jane te shumeta dhe me dizajne dhe cmime shume te mira dhe te favorshme, gje qe e ben blerjen online permes internetit nje tendence ne rritje.
Blej Online Kosove -Porosit Fustana, Kepuca, Telefona,Ora,Rroba ™ © , Te gjitha te drejtat e rezervuara.