Skip to main content
Loading...

Blej Online Telefona: Ne Shitje me Cmim te Lire dhe Fantastike

Telefona me cmim te lire


Telefona ne Shitje ne Kosove: Blej Online me Cmime te Uleta dhe Fantastikeblej telefona online samsung, iphone etj.

Artikull i Sponzorizuar me permbajtje produktesh
Telefona ne ShitjeTelefona ne Shitje ne Kosove


Nese jeni te interesuar per te blere telefona mobil, celular ne Kosove, e pasi veq jeni duke lexuar kete artikull sigurisht se jeni, atehere mos u merzitni sepse jeni ne vendin e duhur.

Ketu ne kete udhezues ne do ju mesojme se si duhet qe te bleni telefona nga Kosova.

Edhe telefonat jane shume te kerkuar per te u blere ne Kosove online permes internetit prandaj kam vendosur qe ta beje kete udhezues.
Postimi vazhdon nën reklamë ↓
Loading...
Nese ju duhet te dini se si duhet qe bleni online nga interneti atehere lexoni kete udhezues (guide) nga ne se si duhet qe ju te bleni nga interneti per te ju ardhur produktet ne Kosove apo ku do qe jeni ju.

Permes ketij tutoriali dhe keshillave ju do te mesoheni se si te bleni gjithecka online permes internetit,prandaj nese jeni i ri ne fushen e blerjeve online atehere mos e leni pa lexuar.


Verejtje:  Ne asnje menyre ne nuk shesim asnje produkt dhe nuk kemi lidhje me kompanite apo faqet e lartecekura per blerje online apo me ndonje institucione bankare ne Kosove apo nderkombetare, prandaj ne nuk japim pergjegjesi juridike e as morale, as per produktet e porositura nga ju,per cilesine apo sasine e tyre, e as per sherbimet bankare apo postare te shteteve perkatese !
Kjo eshte thjeshte nje udhezues (guide) se si duhet te beni blerje online nga Kosova.Telefona ne Shitje Kosove, Prishtine, Peje, Gjilan, etj...


Ne Kosove ekzistojne vende te shumeta ku mund te bleni Telefona qe jane ne shitje me cmime te voliteshme por ne do te perqendrohemi per te ju spjeguar me kete tutorial se si te i bleni nga Interneti.

Ne do publikojme ne kete faqe disa nga telefonat me te shitur dhe me te kerkuar e edhe me te lire me cmime fantastike ne internet, klikoni ne ata telefona qe ju pelqejne per me shume informata :

Telefona ne Shitje te LireOukitel C3 Telefon Celular Mobil Smartfon MT6580 1.3GHz 1GB RAM 8GB ROM Telefon mobil celular Android 6.0 Quad Core 5MP Dual SIM
Oukitel C3 Telefon Celular Mobil Smartfon MT6580 1.3GHz 1GB RAM 8GB ROM Telefon mobil celular Android 6.0 Quad Core 5MP Dual SIM — €72.25
Emri i Brandit:OUKITEL
Telefoni i hapur:Po
Google Play:Po
Band Mode:2SIM/Dual-Bands
Cellular:GSM/WCDMA
Kapaciteti i Baterise(mAh):2000mAh
Data e futjes ne treg:2016
CPU:Quad Core
Sistemi Operativ:Android
RAM:1G
Madhesia:140.5*70.3*8.8mm
Dizajni:Bar Gjuhet:Ruse,Italiane,Gjermane,Frenge,Spanjolle,Polake,Turke,Portugeze,Angleze,e shume gjuhe tjera...


Brand Name:OUKITEL Telefoni i hapur:Po Google Play:Po Band Mode:2SIM/Dual-Bands Cellular:GSM/WCDMA Kapaciteti i Baterise(mAh):2000mAh battery Data e futjes ne treg:2016 CPU:Quad Core Sistemi Operativ:Android RAM:1G Size:140.5*70.3*8.8mm Dizajni:Bar Gjuhet:Ruse,Italiane,Gjermane,Frenge,Spanjolle,Polake,Turke,Portugeze,Angleze,Shume gjuhe... Definimi i inqizimit:480P Permban:MP3 Playback,GPRS,FM Radio,Touchscreen,GPS Navigation,Message,Bluetooth,Video Player,Front Camera,Wi-Fi,Memory Card Slots,EmailThickness:Ultra Slim(
85 USD InStock


Lenovo A7000 8 GB Free Shipping India
Lenovo A7000 8 GB Free Shipping India— €143.65 (Save 22%!)
Shitet nga MAKE MONEY


In The Box Box Contents 2 Pin Wall Charger, USB Cable, Battery, Handset, Headset General Brand Lenovo Model A7000 Form Touch SIMs Dual Sim SIM Size Micro SIM Color Black/White Other Features Game Rotation Sensor, Light Sensor, Orientation, Proximity Sensor, Gravitation Sensor, eCompass Call Features Loudspeaker Display Screen Size (in cm) 13.97 cm (5.5) Display Resolution 1280 x 720 Pixels Display Type IPS Display Screen Protection Yes Pixel Density - Multitouch Yes Other Screen Features Capacitive Screen Software OS Version Android v5.0 (Lollipop) Preinstalled Apps Yes Multi-languages Supported No Camera Rear Camera 8 MP Auto Focus Yes Flash Yes Front Camera 5 MP Other Camera Features HDR, Guidelines, Geo-tagging, Triaxial Leveling, Auto Beautification, 5 Snap Modes for Easy Selfies Connectivity GSM Yes CDMA No 3G/WCDMA 2100 4G/LTE Yes, 150 Mbps HSDPA Processor Processor Speed 1.5 GHz Processor Cores Octa Core Processor Brand MediaTek Memory & Storage RAM 2 GB Internal Memory 8 GB User Memory Approx 4.56 GB Expandable Memory Upto 32 GB Memory Card Slot Yes Hardware Accelerometer Yes Compass Yes Proximity Yes Gyro-sensor Yes Hardware Connectivity Bluetooth A2DP v4.0 Audio Jack 3.5 mm SAR Value 1.466 W/Kg FM Radio Yes Battery & Power Battery Capacity 2900 mAh Battery Type Li-Ion Replaceable Battery Yes (Removable) Talk Time 39 hrs (2G), 16 hrs (3G) Standby Time 264 hrs (2G), 264 hrs (3G) Dimensions HxWxD 76.2x152.6x7.99 mm Weight 140 g WARRANTY Period 1 Year Manufacturer Warranty
169 USD InStock


Nokia 6 Smartphone W/ Dual SIM 4GB RAM 32GB ROM - Black
Nokia 6 Smartphone W/ Dual SIM 4GB RAM 32GB ROM - Black— €425.00 (Save 28%!)
Shitet nga Maroly - See 'N' Buy


KEY FEATURES Color: Black SIM:Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) Size:5.5 inches OS:Android OS, v7.0 (Nougat) CPU:Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 32 GB ROM, 4 GB RAM, microSD up to 128 GB Primary Camera:16 MP, Secondary:8 MP Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery WHAT IN THE BOX 1 x Mobile phone 1 x Battery built-in 1 x Wall Charger 1 x USB cable 1 x Earphone 1 x Manual 1 x Retail box 1 x UK Plug SPECIFICATIONS OF 6 SMARTPHONE W/ DUAL SIM 4GB RAM 32GB ROM - BLACK SKU NO891EL1I91UGNAFAMZ NETWORK 2G:GSM 850/900/1800/1900 3G:CDMA 2000 3G:WCDMA 850/900/1900/2100 3G:TD-SCDMA 1900/2000 4G:TD-LTE B38/39/40/41 4G:FDD-LTE B1/3/5 BODY Dimensions:154 x 75.8 x 7.85 mm Weight:167 g SIM:Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) DISPLAY Type:IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size:5.5 inches Resolution:1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density) Multitouch:Yes Protection:Corning Gorilla Glass 3 PLATFORM OS:Android OS, v7.0 (Nougat) Chipset:Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 CPU:Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 GPU:Adreno 505 MEMORY Card slot:microSD, up to 128 GB Internal:32 GB ROM, 4 GB RAM CAMERA Primary:16 MP, f/2.0, phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash Features:1.0 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR Video:1080p@30fps Secondary:8 MP, f/2.0, 1.12 µm pixel size, 1080p SOUND Alert types:Vibration; MP3, WAV ringtones Loudspeaker:Yes, with stereo speakers 3.5mm jack:Yes - Dolby Atmos sound enhancement - Active noise cancellation with dedicated mic COMMS WLAN:Yes Bluetooth:Yes GPS:Yes, with A-GPS, GLONASS Radio:To be confirmed USB:microUSB v2.0, USB On-The-Go FEATURES Sensors:Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass Messaging:SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM Browser:HTML5 Java:No - Fast battery charging - MP4/H.264 player - MP3/WAV/eAAC+/FLAC player - Photo/video editor - Document viewer BATTERY Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery 6 Size (L x W x H cm) 20 cm x 10 cm x 7 cm Weight (kg) 0.35 Colour Black Display Size (inches) 5.5 Internal Memory(GB) 4 Memory Size (GB) 32 CPU Speed (GHz) 1.40 Processor Type Octa Core Megapixels 16.0 Operating System Android
500 USD InStock

Samsung Galaxy - Telefona ne Shitje


Samsung Galaxy S5 - Blej Online 


Samsung Galaxy S5 I Pakoduar OrigjinalProdukt i AliExpress.com - Samsung Galaxy S5 I Pakoduar Origjinal " Quad Core Telefon 16MP GPS NFC Celular
Samsung Galaxy S6 Origjinal ne Shitje Online i pambyllur me dy kartela SIMProdukt i AliExpress.com - Samsung Galaxy S6 Origjinal ne Shitje Online i pambyllur me dy kartela SIM; G920F G925F Mobile Phone 5.1" Octa Core Smartphone 16MP GPS NFC Cell Phones

Telefon ne shitje online Blackview Origjinal BV2000


Telefon ne shitje Blackview Origjinal BV2000 4G LTEProdukt i AliExpress.com Telefon ne shitje Blackview Origjinal BV2000 4G LTE MTK6735 5 inch1280x720 HD Quad Core Android 5.1 Mobile Celular 1GB ROM 8GB RAM 5MP CAM WIFI

LG - Telefona Mobil (Celular) ne Shitje


Telefon Mobil Celular ne shitje online LG Origjinal G4 H815 Hexa Core


Telefon Mobil Celular ne shitje LG Origjinal G4 H815 Hexa CoreProdukt i AliExpress.com - LG Origjinal G4 H815 Hexa Core i hapur pakoduar Celular 5.5" 3GB RAM 32GB ROM 16MP Andriod Telefon mobil i ri me mbrojtese te pasme lekure te zeze.

Iphone - Telefona ne Shitje


Iphone 6 Origjinal i Pa Perdorur I Pahapur


Iphone 6 Origjinal i Pa Perdorur I PahapurProdukt i AliExpress.com - Iphone 6 Origjinal i Pa Perdorur I Pahapur Viti 2014 8MP/Pixel 2G 3G 4G Apple ios 8 64G 128GB Rom,Posta Pa Pagese


Iphone Apple 5s Origjinal ne Shitje i pakoduar iOS 8 4.0


Iphone Apple 5s Origjinal ne Shitje i pakoduar iOS 8 4.0Produkt i AliExpress.com - Iphone Apple 5s Origjinal ne Shitje i pakoduar iOS 8 4.0 IPS HD Dual Core A7 GPS 8MP 16GB/32GB iPhone5S Telefon i Perdorur

Iphone 5s i perdorur - Blej Online


Iphone 5s ne Shitje i perdorurProdukt i AliExpress.com Iphone 5s ne Shitje i perdorur

Iphone 6s ne shitje - Origjinal


Iphone 6s ne shitje i pambyllur oigjinalProdukt i AliExpress.com - Iphone 6s i pambyllur oigjinal/6s plus Six-Core 12 MP Camera Cell Phones 4.7'IPS 2GB RAM 16/64/128GB ROM GSM WCDMA LTE

Kjo faqe vazhdimisht do te rifreskohet me telefona te rinje ne shitje, te kerkuar, prandaj ju sugjerojme ta vizitoni shpesh per te pare modelet e reja.Verejtje:  Ne asnje menyre ne nuk kemi lidhje me kompanite apo faqet e lartecekura per blerje online apo me ndonje institucione bankare ne Kosove apo nderkombetare, prandaj ne nuk japim pergjegjesi juridike e as morale, as per produktet e porositura nga ju,per cilesine apo sasine e tyre, e as per sherbimet bankare apo postare te shteteve perkatese !Kjo eshte thjeshte nje udhezues (guide) se si duhet te beni blerje online nga Kosova.


Loading...

Produktet me te kerkuara

Blej Online Fustana: ne Kosove permes Internetit 

Blej Online Fustana
Fustanat jane nje produkt mjaft i kerkuar ne internet nga femrat shqipetare si nga Kosova ashtu edhe nga Shqiperia.

Natyrisht, fustanat qe mund te i gjendeni online jane te shumet dhe me dizajne dhe cmime shume te mira dhe te favorshme, gje qe e ben blerjen online permes internetit nje tendence ne rritje.

Nese ju duhet te dini se si duhet qe bleni online nga interneti atehere lexoni kete udhezues (guide) nga ne se si duhet qe ju te bleni nga interneti per te ju ardhur produktet ne Kosove apo ku do qe jeni ju.

Blej Online Kepuce : Per Femra dhe Meshkuj ne Kosove me Internet

Blej Online Kepuca
Kepucat jane nje produkt mjaft i kerkuar ne internet nga meshkujt dhe femrat shqipetare si nga Kosova ashtu edhe nga Shqiperia.Natyrisht, kepucat qe mund te i gjeni online jane te shumeta dhe me dizajne dhe cmime shume te mira dhe te favorshme, gje qe e ben blerjen online permes internetit nje tendence ne rritje.
Blej Online Kosove -Porosit Fustana, Kepuca, Telefona,Ora,Rroba ™ © , Te gjitha te drejtat e rezervuara.